Rite steun 24 hr apotheek http://hollandpillen.com/ natuurlijke anti inflammatoire pillen
Freek Muller

Freek Muller

Managing Partner

freek.muller@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Freek richt zich met name op de sectoren zorg, onderwijs en overheid, waarin het kantoor een toonaangevende positie heeft. Na aanvankelijk vooral in de private sector (automotive, insurance, retail) actief te zijn geweest richt Freek zich sinds de jaren negentig op de publieke sector.

Lees meer

Jan Beerling

Jan Beerling

Partner

jan.beerling@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Bouwend op zijn langjarige ervaring binnen executive search en op zijn verzamelde expertise binnen het kantoor richt Jan zich met name op het vervullen van directie- en commissarissenposities in de sectoren B2B (industrie, logistiek en zakelijke dienstverlening ) en B2C.

Lees meer

Gerald Knol

Gerald Knol

Partner

gerald.knol@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Binnen Holtrop Ravesloot richt Gerald zich voornamelijk op de invulling van directie- en bestuurdersposities in het publieke domein, onder andere in de sectoren zorg, onderwijs en overheid.


Lees meer

Boudewijn Vellinga

Boudewijn Vellinga

Associate Partner

boudewijn.vellinga@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Boudewijn is sinds 2004 actief in de sector Financiële Dienstverlening, waarbij hij een divers trackrecord heeft opgebouwd op de Nederlandse, Duitse & Engelse financiële markten.

Lees meer

Edith Zeevalk

Edith Zeevalk

Associate Partner

edith.zeevalk@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

In het verlengde van haar jarenlange ervaring, opgedaan bij gerenommeerde executive search organisaties, richt Edith zich voornamelijk op de search van directeuren, bestuurders en toezichthouders voor de zorg-, onderwijs-, utiliteiten-, woningcorporatie- en overheidssector en hieraan gerelateerde markten op het snijvlak van publiek-privaat.

Lees meer

Wiet Panen

Wiet Panen

Consultant

wiet.panen@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Wiet gaat voor groei en ontwikkeling, van mensen en organisaties. Binnen Holtrop Ravesloot richt hij zich op de sectoren B2B (industrie, logistiek en zakelijke dienstverlening) en B2C.

Lees meer

Robin van der Harst

Robin van der Harst

Research Consultant

robin.van.der.harst@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Robin heeft voor Holtrop Ravesloot gekozen omdat hij vooral geïnteresseerd is in het effect dat veranderingen op executive niveau hebben op de visie en strategie van een organisatie als geheel.

Lees meer

Laura van der Linden Martínez

Laura van der Linden Martínez

Research Consultant

laura.van.der.linden.martínez@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Laura richt zich voornamelijk op het snijvlak publiek-privaat en op de publieke sector. In deze sectoren ondersteunt zij de consultants inhoudelijk en voert zij de eerste gesprekken met kandidaten.

Lees meer

Lisanne Soffner

Lisanne Soffner

Research Consultant

lisanne.soffner@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Binnen Holtrop Ravesloot richt Lisanne zich op zowel het publieke als private domein. Ze heeft grote interesse in mensen en wat mensen beweegt.

Lees meer

Apoorva Pandey

Apoorva Pandey

Research Consultant

apoorva.pandey@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Apoorva Pandey is als research consultant bij Holtrop Ravesloot gespecialiseerd in Financial Services.

Lees meer

Vacature

Vacature

Research Consultant

Lees meer

Advisory Team NL

Wim Ravesloot

Wim Ravesloot

Senior Adviseur

wim.ravesloot@holtropravesloot.nl
icon-linkedin

Wim was sinds 1978 partner van Holtrop Ravesloot en nog steeds als senior adviseur aan het kantoor verbonden. Hij stond met Cor Holtrop aan de wieg van het succes van ons bureau en wordt beschouwd als een van de founding fathers van executive search in Nederland.

Lees meer